Mükəmməl nəticə verən səs izolyasiya sistemi
(®) “Kristal Abşeron” tətbiq etdiyi yeni səs izolyasiya sistemini real təcrübədən keçirdi!
Təcrübə əsasında əldə edilən nəticə çox möhtəşəmdir. Yeni izolyasiya sistemi olduqca effektivdir və bu sistem sayəsində evinizdə kənar səs-küy minimuma enəcək. Linkə daxil olaraq real təcrübə prosesini anbaan izləyə bilərsiniz.
“City Garden Narimanov”, “Park Yasamal”, “Highland Residence”, “SkyHome”, “Park Əcəmi”, “Central Park”, “Park Xırdalan”, “Sumqayıt 10-cu mikrorayon” layihələrinin inşası davam edən binalarında bu yeni sistemi tətbiq edirlir. Yeni izolyasiya sistemində divarların quruluşu “alçıpan - məsaməli hörgü bloku – cellubor – 2 qat alçıpan” şəkilindədir və həm mənzillərarası, həm də mənzildaxili arakəsmə divarlara tətbiq edilir.
Eyni zamanda bu divarlar ekoloji cəhətdən təmizdir. Bununla da evinizin havalanması daha yüksək səviyyədə təmin olunacaq və mənziliniz daha yaxşı nəfəs alacaq.
İzolyasiya materialı olaraq istifadə edilən “celubor” səs izolyasiyası imkanları ilə yanaşı istilik izolyasiyası xüsusiyyətlərinə də malikdir. Bu da mənzillərin enerji səmərəliliyini və istilik performansını artırır.
Qeyd edək ki, “Kristal Abşeron” mənzilləri tam təmirli təhvil verir və təmirdə Avropa brendlərindən istifadə olunur. Sadəcə 10% ilkin ödəniş və 20 ilədək ipoteka krediti ilə mənzil sahibi ola bilərsiniz.