Unibankdan ödənişi günlük cəmi 1.23 AZN-dən başlayan kredit götürün!
(®) Bankdan kredit götürərkən əsas nələrə diqqət edirsiniz? Təbii ki, sizə lazım olan məbləğin verilməsi, aylıq ödənişin sərfəli olması, müddət, sığorta xərci və zamin tələbinin olmaması, ödəniş vaxtını özünüzün seçmək imkanı və bunlarla yanaşı ən əsası rahat və tez rəsmiləşdirməyin mümkünlüyü.
Bütün bu istəklərinizi bir ünvanda- “Unibank”da tapa bilərsiniz. Unibank müştərinin bank məhsul və xidmətlərindən çox rahatlıqla və vaxt itirmədən istifadəsi üçün davamlı olaraq imkanları genişləndirir.
Günə cəmi 1 manat 23 qəpikdən başlayan ödənişlə, “Unibank”dan sərfəli kredit götürə bilərsiniz. Krediti isə götürdüyünüz müddətin sonunda deyil, istədiyiniz vaxt bağlaya bilərsiniz. Bu zaman yalnız istifadə etdiyiniz müddətin faizini ödəyirsiniz.
“Unibank”dan nağd kredit götürmək sizə aşağıdakı üstünlükləri verir:
- 30 000 AZN-dək krediti aşağı faizlə rəsmiləşdirmək imkanı;
- günlük 1.23 AZN-dən başlayan ödəniş;
Əgər UCard-ınız varsa, filiala gəlmədən, UBank tətbiqindən saniyələr ərzində, cəmi bir neçə toxunuşla kredit əldə edə bilərsiniz. Hələ də UCard-ınız yoxdursa, sizə yaxın Unibank filialına yaxınlaşaraq, elə yerindəcə, çox rahat şəkildə və pulsuz bu dördvalyutalı karta sahib ola bilərsiniz.
- www.unibank.az saytından (https://unbk.az/2PgNi30) onlayn sifariş etməklə.