“GL Ltd” şirkətində yeni təyinat olub
“GL Ltd”-nin Yataqların işlənməsi üzrə direktoru Kənan Əliyev 7 yanvar 2024-cü il tarixindən etibarən Yataqların idarə edilməsi üzrə direktor vəzifəsinə təyin edilir.
Bu barədə Marja.az “GL Ltd”yə istinadən xəbər verir.
"Bu dəyişiklik Kənan bəyin yeni vəzifəsinin və şirkətimizdə geologiya komandasının strateji idarə edilməsinin şirkətin ümumi hədəfləri ilə uyğunluğunun təmin edilməsinin vacibliyinin bariz nümunəsidir. Kənan bəy yeni vəzifəsində GL şirkətinin Əməliyyatlar üzrə vitse-prezidentinin tabeliyində fəaliyyət göstərməyə davam edəcəkdir.
Kənan bəyin yeni vəzifəsində yüksək nailiyyətlər əldə edəcəyindən, həmçinin yataqlar üzrə əməliyyatlarımızın gələcək uğurlarına əhəmiyyətli töhfə verəcəyindən əminik",- Şirkətin məlumatında deyilir.
Xəbər verdiyimiz kimi, “GL Ltd”-nin Hüquq məsələləri üzrə direktoru Pərviz Təhməzov 7 yanvar 2024-cü il tarixindən etibarən Hüquq və komplayens üzrə baş direktor vəzifəsinə, İnsan Resursları və Təlim və İnkişaf üzrə vitse-prezidenti Fəridə Ağayeva 7 yanvar 2024-cü il tarixindən etibarən İnsan resursları üzrə baş direktor vəzifəsinə təyin edilir.