<p><a href="http://www.lets-go.travel" target="_blank" <font color=red>Azərbaycanda turizm sahəsində möhtəşəm YENİLİK!</font><p>
Son zamanlar ölkəmizə gələn turistlərin sayının artması turizm bazarında ciddi rəqabətə təkan verib. Lakin bu da həqiqətdir ki, qonaqlar tez-tez xoşagəlməz hallarla üzləşirlər. Onların istədikləri məkana çatmasında və rahatlıqlarının təmin edilməsində müəyyən problemlər mövcuddur.
Bu sahədə xidmət səviyyəsinin aşağı olması, qiymətlərin süni şişirdilməsi, ayrı-ayrı taksi sürücüləri və ya taksi xidmətləri göstərən şirkətlərin əməkdaşları tərəfindən aldadılma halları, təhlükəsizlik qaydalarının pozulması kimi faktlar nəticə etibarilə turizm sektorunun imicinə mənfi təsir göstərir.
Məhz bu səbəblərə görə işini peşəkar səviyyədə quran, kompleks və konseptual xidmətlər göstərən şirkətin - internet resursunun yaradılması qaçılmaz idi. “LetsGo” şirkəti bu boşluğu doldurmaq üçün Azərbaycanın turizm bazarında bir yeniliyi – www.lets-go.travel resursunu təqdim etdi!
Yerli qanunlara və ən müasir dünya standartlarına əsaslanmaqla turizm sahəsində nəqliyyat və tur xidmətlərini bazara çıxaran şirkət müştərilərə 3 istiqamətdə seçim təklif edir:
-Transfer (hava limanından otelə və s.)
-Sürücü xidməti (saatlıq və günlük)
-Turlar (ölkədaxili)
“LetsGo” internet resursu Azərbaycanda ilk belə təşəbbüslə çıxış edən rəqibsiz bir brenddir. Saytın özəlliyi göstərdiyi xidmətlə bağlı daxil olan sifarişlərin icrasını və ödəmə prosesini digital olaraq reallaşdırmasıdır. Beləliklə, müştərinin xidmətdən faydalanması üçün zəng etməsinə belə gərək qalmır.
“LetsGo”-nun digər üstün cəhətlərinə daxildir: