Ayda 259 manata mənzil almaq imkanı – “Bu gün al, bu gün köç”
Mənzil sahibi olmaq indi daha da asanlaşıb. Belə ki, “Kristal Abşeron” müştərilərə indi daha sərfəli şərtlərlə tam təmirli mənzilləri təqdim edir. Söhbət Sumqayıt şəhəri 9 və 10-cu mikrorayon layihələrində məhdud sayda olan mənzillərdən gedir. 2 otaqlı studio mənzilə indi ayda 259 manat ödəməklə sahib olmaq mümkündür. Yəni, aylıq kirayə haqqı məbləğindən daha az ödəniş etməklə öz evinizə sahib olacaqsınız.
“Kristal Abşeron” müştərilərin hər bir komfortunu təmin edir. Bu mənzillər Sumqayıt şəhərinin mərkəzi hissəsində - 24 saylı orta məktəb və Səməd Vurğun küçəsindəki tanınmış “Göyərçin” heykəlinin yaxınlığında, Xəzər dənizinin sahilində yerləşir. Burada sakinlərin istirahəti üçün uşaq əyləncə mərkəzləri, yaşıllıqlar və çoxillik ağaclardan ibarət geniş park istifadəyə verilib. Kompleksdə müxtəlif təyinatlı mağazalar və parklama üçün yeraltı qarajlar var.
Müştələrin əsas diqqət yetirdiyi məsələlərdən biri də mənzillərin kefiyyətidir. “Kristal Abşeron” hər bir layihədə olduğu kimi burada da kefiyyətə xüsusi önəm verib. Binalar bünövrədən ən son təmir elementinə kimi beynəlxalq tikinti standartlarına uyğundur. İstifadə edilən tikinti materialları Avropa ölkələri -Türkiyə, Belarusiya, Ukrayna, İtaliya, İspaniya, o cümlədən İndoneziyadan gətirilən brend məhsullardır.
Binalar 9 bal zəlzəyə davamlıdır. Daş yunu materialından olan ikiqat izolyasiyalı üzlüklər isə onu yanğın və digər təhlükələrə qarşı daha da davamlı edib.
Müştərilərin qayğılarını azaltmaq məqsədilə kompleksdəki mənzillər bütün kommunal xidmətlərlə təmin olunmuş şəkildə təhvil verilir. Hər bir mənzilə Daşınmaz Əmlakın Dövlət Reyestrindən Çıxarış (kupça) verilir.
Yəni, “Kristal Abşeron” sizin yerinizə hər bir detalı düşünüb. Mənzili “bu gün alıb, elə bu gün də köç”mək mümkündür. Daha ətraflı məlumat əldə etmək üçün (01864) 2 02 00, 0504980008 və *1544 əlaqə vasitələrinə müraciət edə bilərsiniz.