Energetika sektorunda bazar münasibətləri formalaşdırılacaq
Energetika sektorunda bazar münasibətlərinin və bazar subyektlərinin formalaşdırılmasına yönəldilmiş hərtərəfli islahatların aparılacaq.
"Marja" xəbər verir ki, bu məqsədlə Energetika Nazirliyi tender elan edib.
Tender islahatları aparılmasına dair qanunvericilik bazasının hazırlanması işlərinin satınalınmasını nəzərdə tutur.
Tenderdə iştirak etmək istəyənlər əsas şərtlər toplusunu Heydər Əliyev prospekti 152 nömrəli ünvanda “Çinar Plaza” İş Mərkəzinə məxsus binanın 12-ci mərtəbəsində yerləşən ofisindən əldə edə bilərlər.
Əlaqələndirici şəxs – Gülnarə Nuriyeva (telefon 598 16 53/54 – daxili 1130, mob:+994504502085)
İştirak haqqı 1100 manatdır. İştirak haqqı heç bir halda geri qaytarılmır.
İddiaçılar tenderdə iştirak etmək üçün yuxarıda göstərilən sənədləri (tender təklifi və bank təminatı istisna olmaqla) 23 noyabr 2018-ci il saat 12.00-a qədər, tender təklifi və bank təminatını isə möhürlənmiş ikiqat zərfdə 6 dekabr 2018- ci il saat 11.00-a qədər Heydər Əliyev prospekti 152 nömrəli ünvanda “Çinar
Plaza” İş Mərkəzinə məxsus binanın 13-cü mərtəbəsində yerləşən ofisinə (ümumi şöbəyə) təqdim etməlidirlər.
Göstərilən vaxtdan gec təqdim olunan zərflər açılmadan geri qaytarılacaqdır. İddiaçıların təklifləri 7 dekabr 2018-ci il saat 15.00-da Bakı şəhəri, Heydər Əliyev prospekti 152 nömrəli ünvanda “Çinar Plaza” İş Mərkəzinə məxsus binanın 12-ci mərtəbəsində yerləşən ofisində açılacaqdır.